limuzinu.lt nuomojami limuzinai

Hummer H2 3 ašių 20 vietų limuzinas

Hummer H2 6 ratų

20 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Hummer H2 20 vietų limuzinas

Hummer H2

18 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Infiniti QX 16 vietų limuzinas

Infinity QX

16 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Chrysler 300c 10 vietų limuzinas

Chrysler 300c

10 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Cadillac Escalade 20 vietų limuzinas

Cadillac Escalade

20 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų
NEBENUOMOJAMAS

Lincon Navigator 16 vietų limuzinas

Lincoln Navigator

16 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų
NEBENUOMOJAMAS

Limuzinu.lt viena iš sparčiai augančiu limuzinų nuomos įmonių Lietuvoje. Galinti pasiūlyti platų limuzinų parką. Limuzinus talpinančius nuo vieno keleivio iki dvidešimt keleivių. Turime pačius šauniausius limuzinus Vilniuje, bei Lietuvoje hummer h2, cadillac escalade, Lincoln navigator, Chrysler 300c infinity qx serijos limuzinus.  

Kuo mūsų limuzinai kitokie nei kiti? 

Vien dėl to, kad mūsų limuzinai pastoviai atnaujinami, pagal naujasias limuzinų madas. Mes kas karta atkreipiame dėmesį į užsakovų norus ir tobulėjame kas karta vis geriau. Puikus maloniai bendraujantis vairuotojai palaikys malonia, bei saugia jūsų kelionę. Tik mūsų įmonėje vairuotojai rengiasi, pagal specialius įmonės reikalavimus. 

Visuose limuzinuose yra įmontuota puiki garso aparatūra, įvairiomis spalvomis šviečiantys barai, disko grindys patraukiantis akis visus (tai yra vienetiniai egzemplioriai pasaulyje). Disko ar žvaigždė tos lubos – priklauso nuo nuomojamo limuzino, odinis komfortiškas, kokybiškas salonas. Visuose limuzinuose pagal užsakovų pageidavimus galima pasileisti savo muzika per šias jungtis USB, BT, AUX. Tik pas mus limuzinuose yra išskirtiniai lazerių šuo efektai. Žinoma mes rūpinamės savo užsakovais ir pastoviai prižiūrime, kad šiltuoju metu puikiai veiktu kondicionierius, o šaltuoju metu šildytu. Tad su dešimties metu patirtimi galime pasiūlyti puikiausias paslaugas Lietuvoje ir ne tik. 

Po ilgalaikės patirties pastebėjome, kad užsakovams patinka šviesios spalvos automobiliai. Dėl tokių priežasčių pastoviai atnaujiname savo limuzinų parką, tik baltos arba balto perlo spalvos limuzinus. 

Jeigu pas jus daugiau keleivių, nei nurodyta prie mūsų nuomojamu limuzinų nurodyta. Apgailestaujame, bet tai yra maksimalus keleivių skaičius koki priimame į limuziną, dėl komforto ir saugumo. Bet jeigu viršija nurodytus žmonių skaičius siūlome visados nuomotis kelis limuzinus. Taip puiki proga išmėginti pora limuzinų per trumpa laiką, bei įgauti daugiau įspūdžių, bei įvertinti mūsų teikiamu paslaugų kokybę.