Cadillac Escalade 20 vietų limuzino nuoma

✅ Talpinantis iki 20 keleivių

✅ 1,5 metro televizorius

✅ Disko grindys

✅ Puiki garso aparatūra

✅ Strobe šou

✅ Lazerių šou

✅ Ryškiai matomas išorės apšvietimas

✅ Taurės

✅ Brendinės

✅ Grafinai

 

Tai vienas iš moderniausių limuzinų mūsų limuzinų parke. Šio limuzino salonas buvo atnaujintas 2020 metų pradžioje. Šis limuzinas išskirtinis, nei dauguma limuzinų, turėdamas 1,5 metro televizorių per kuri galima paleisti savo klipus nuotraukas, ar mėgautis mūsų siūlomais. Šiame limuzine patrauks akis disko grindys spalvas keičiančios, lazerių šou, stroboskopų vidaus, bei išorės šou. Irengti puikius 5 barai, kurie pasiekiami visiems. Limuzine sumontuota puiki graso aparatūra savo mėgiamom dainom.

Cadillac escalade limuzinas tai vienas iš gražiausiu limuzinų lietuvoje. Tai puikus Ford Motor Company kurinys. Escalade limuzinų raida prasidėjo nuo 1999 metų, kai buvo pristatytas pirmasis cadillac visureigis. Be to tais metais buvo išleistas konkurentas Amerikoje kitos kompanijos Lincoln Navigator limuzinas.

2007 metais buvo išleistas naujesnio modelio cadillac escalade limuzinas. Antroji karta escalade limuzino patraukė dauguma žmonių akį. Tai vienas iš prabangiausių limuzinų Europoje, bei Amerikoje. Kaip tik tais metais buvo nutraukta hummer automobilių gamyba. Dauguma žmonių sako, tai yra naujasnis, bei gražesnis hummer limuzinas.

Daugelio žmonių aki patraukia escalade limuzinas savo apvaliomis formomis. Puikiai išdėliotos linijos prabangųjį Cadillac limuziną padaro tik gražesnis. Techninėmis savybėmis, tai yra puikus minkštas didelis visureigis. Su šiuo limuzinu, net per ilgiausia kelione nebus nuovargio. Puiki garso izoliacija, puikiai pagaminta važiuoklė, tik kelione padarys malonesne.

Šiai dienai, tai yra vienas iš populiariausiu limuzinų nuomoje mūsų įmonėje. Puikiai tinkantis vestuvių, jubiliejaus, gimtadienio, mergvakario, bernvakario pasitikimui iš oro uosto ar kitoms jūsų šventėms. Kas išmėgino šį limuziną, vis kreipiasi pakartoti nuostabia kelionę. Cadillac escalade limuzinas tai yra puikus pasirinkimas jūsų šventei.