Escalade limuzino nuoma

Cadillac Escalade

20 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

infinity limuzino nuoma

Infinity QX

16 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Navigator limuzino limuzino nuoma

Lincoln Navigator

16 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Lambo chrysler limuzino nuoma

Chrysler 300c

10 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

hummer limuzino nuoma

Hummer H2

20 vietų limuzinas
Daugiau nuotraukų

Limuzinu.lt viena iš sparčiai augančiu limuzinų nuomos įmonių Lietuvoje. Galinti pasiūlyti platų limuzinų parką. Limuzinus talpinančius nuo vieno keleivio iki dvidešimt keleivių. Turime pačius šauniausius limuzinus Lietuvoje hummer h2, cadillac escalade, Lincoln navigator, Chrysler 300c infinity qx serijos limuzinus.  Kuom mūsų limuzinai kitokie nei kiti? Dažniausiai skambantis klausimas. Vien dėl to, kad mūsų limuzinai pastoviai atnaujinami, pagal mūsų skonį ir pagal užsakovų norus. Mes kas karta atkreipiame dėmesį į užsakovų norus ir tobulėjame kas karta vis geriau. Puikus maloniai bendraujantis vairuotojai palaikys malonia, bei saugia jūsų kelionę. Tik mūsų įmonėje vairuotojai rengiasi, pagal specialius įmonės reikalavimus. 

Visuose limuzinuose yra įmontuota puiki garso aparatūra, įvairiomis spalvomis šviečiantys barai, disko grindys patraukiantis akis visus (tai yra vienetiniai egzemplioriai pasaulyje). Disko ar žvaigždė tos lubos – priklauso nuo nuomojamo limuzino, odinis komfortiškas, kokybiškas salonas. Visuose limuzinuose pagal užsakovų pageidavimus galima pasileisti savo muzika per šias jungtis USB, BT, AUX. Tik pas mus limuzinuose yra išskirtiniai lazerių šuo efektai. Žinoma mes rūpinamės savo užsakovais ir pastoviai prižiurime, kad šiltuoju metu puikiai veiktu kondicionierius, o šaltuoju metu šildytu. Tad su dešimties metu patirtimi galime pasiūlyti puikiausias paslaugas Lietuvoje ir ne tik. 

Po ilgalaikės patirties pastebėjome, kad užsakovams patinka šviesios spalvos automobiliai. Dėl tokių priežasčių pastoviai atnaujiname savo limuzinų parką, tik baltos arba balto perlo spalvos limuzinus. 

Jeigu pas jus daugiau keleivių, nei nurodyta prie mūsų nuomojamu limuzinų nurodyta. Apgailestaujame, bet tai yra maksimalus keleivių skaičius koki priimame į limuziną, dėl komforto ir saugumo. Bet jeigu viršija nurodytus žmonių skaičius siūlome visados nuomotis kelis limuzinus. Taip puiki proga išmėginti pora limuzinų per trumpa laika, bei įgauti daugiau įspūdžių, bei įvertinti mūsų teikiamu paslaugų kokybę.